Hakkımızda

En kolay şekilde randevu alabilmek için doğru yerdesin!

Her şey riske edilebilir, sağlık ise asla. Ülkemizin birbirinden değerli hekimlerinin ana düşüncesi her zaman bu olmuştur. Sofft Bilişim olarak biz de bu görüş üzerine temellendirdiğimiz Doktortercihim projesini 2019 yılında hayata geçirdik. 

Bizlere göre sağlıklı hayatın yolu; doğru doktor, doğru teşhis, doğru tedavi üçlüsünde. Fakat doğru doktora ulaşmak her zaman mümkün olmuyor. Ulaşmak için attığımız adımlarda amacımızdan uzak bilgiler içinde boğuluyoruz. Hatta zaman zaman istenmeyen “sahte doktorlarla” karşılaşıyoruz. Bütün bu karmaşayı ortadan kaldırmak amacıyla doktorlarımızın uzmanlıklarını anlattığı, kullanıcıların ise yorumları ile katkı sağladığı sistemimizi kurduk. En önemlisi ise sadece bir tabelanın arkasında kalmış doğru doktorları sizler için erişilebilir kılmak. 

Doğru doktorun hastasıyla sorunsuz bir iletişimde olduğu, her iki tarafın da memnuniyetini kazanacak pratik bir sistem inşa etmekten gurur duyuyoruz. Günümüzün hızına entegre olan çözümlerle ve devamlı gelişim hedefiyle yola devam ediyoruz.devamlı gelişim hedefiyle yola devam ediyoruz. Ayrıca doktorların uygulamalarını daha iyi yönetmelerine ve çevrimiçi itibarlarını oluşturmalarına yardımcı oluyoruz. Entegre uçtan uca çözümümüzle, doktorlar sadece çevrimiçi varlıklarını iyileştirmekle kalmıyor, aynı zamanda zamanlarını gerçekten önemli olan şeylere ayırıyorlar: hastaları.

Bir doktor bulun, ziyaret rezervasyonu yapın ve sağlıkla ilgili şüpheleri çözün. Ziyaretleri yönetirken zaman kazanın ve gösterileri yarıya indirin