Nasıl kullanılır?

Kusursuz yardımcınız ile zamandan kazanın!

Hadi Başlayalım;
Her şey riske edilebilir, sağlık ise asla. Ülkemizin birbirinden değerli hekimlerinin ana düşüncesi her zaman bu olmuştur. Bizde bu fikirden yola çıkarak sizler için tüm hasta randevularınızı yönetiyoruz. Randevularınız tek online takvimde ve planlı, unutulan ve kaçırılan randevular olmadan, gereksiz aramalar ile zamanınız kısıtlanmadan, size özel profil ile %100 etkinlik ve tanınırlık imkanı sunuyoruz. Daha rahat ve keyifle çalışmak artık elinizde! Keşfedin…

KULLANIM SÜRECİ

Aşağıdaki adımlardan yola çıkarak avantajlarımız hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir ve doktor kayıdı oluşturabilirsiniz.

Hataya yer bırakmamak için kayıt olun!

7 gün 24 saat randevu verebileceğiniz takviminiz sayesinde hataya yer yok hastalarınız müsaitlik durumunuza göre takvminizde sizin belirlediğiniz tarih aralığında randevu oluşturabilir. Hastalarınıza randevular hatırlatılarak smsler ile iletişim yönetilir. Her yerden erişim, kolay iletişim! Randevusu olanların iletişim bilgilerine ve ziyaret geçmişlerine her an ulaşın. Takviminiz tek yerden yönetilsin, hastalarla ve danışanlarla iletişiminiz güçlensin.

Online Danışmanlık

Sağlık hiçbir zaman ertelenmemeli. Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmalık ile canlı tedavi desteği verebilirsiniz. Yüz yüze randevu Hasta randevularınızı onayladıktan sonra, randevu sattinden 2 saat önce yönlendirmiş olduğumuz sms ile unutulma problemi kalmayacaktır bu sayede oluşturulan randevuları saatinde kliniğinizde gerçekleştirmiş olursunuz

Zaman aralığınız sizin kontrolünüzde

Profilinize giriş yaptıktan sonra, takvim sekmesinden müsait olmadığınız saat aralıklarını randevuya kapatarak randevu taleplerinin sadece istediğiniz zaman diliminde oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Değerlendirme talebinde bulun Tedavi süresince veya bitiminde hastalarınızdan yorum yapmasını talep edebilir yapılan yorumları değerlendirebilirsiniz.